Pilver Transport
Anname teile oma lasti igal pool maailmas, mõistliku hinnaga, oleks ohutu.
background
Pilver Transport OÜ põhitegevuseks on transiidi liikumise korraldamine Kagu - Aasias, Lähis -Idas , Euroopa Liidus ja SRÜ riikides.

Hea asukohaga bõroo ja ladu asuvad 5 km kaugusel Muuga sadamast. Ladu kokku on, varjualust pinda 3360 m2 ja 7 000 m2 välist pinda. See võimaldab erinevate kaupade vastuvõttu ja kõiki vajalike toiminguid oma tollilaos.
Pilver Transport OÜ-l on laialdased kogemused erinevates vedudes, nii tÖÖstusseadmete, erinevate pakendite, puistlasti ja tarbekaupade osas.

Ettevõttel on tollilao ja terminali tegevuslitsents, tÖÖtavad kogenud deklarandid kes teevad erinevaid tolliteenused Eestis , vajadusel ka Vene FÖderatsioonis, Moskvas , St. Peterburgis ja Pihkvas. NVK OÜ on partneriks Pilver Transport OÜ-le tolliteenuste osas. Pilver Transport OÜ on emaettevõte mitmetele tütarettevõtetele kes pakuvad professionaalset teenust erinevates valdkondades nagu transport ja ekspedeerimine:

Pilver Transport OÜ on Rahvusvahelise Autovedajate Assotsiatsiooni liige, lisaks kuulub veel ka rahvusvahelisse ekspedeerijate liitu. Ekspediitor omab kindlustust 50000 CDR , tolli litsentsi ja õigust hoiustada kemikaale.

Meie spetsialistid pakuvad parimat teenust erinevate kaupade transpordiks mis tahes sihtkohta.
Meist
background
Küsi hinda
Kauba markeerimine toimub meie laos.
- Tegeleme kaupade markeerimisega, nii Chestnyi Znak süsteemi siltidega, kui ka muude markeerimisvahenditega, vajalike impordiks ja kaupade realiseerimiseks/müügiks Venemaal.
- Kaupade esmane kontroll-kogus, kahjustused, dokumentide vastavus.
- Vajadusel kontrollimine ja dokumentide parandamine.
- Logistika/Transport müüja laost teieni.
Palume võtta ühendust markeerimisosakonnaga.
Kontakt
+37256231187
pilver@pilver.ee
Roobu 9, Maardu, 74114 Harju maakond, Estonia